Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
65 postów 881 komentarzy

Żydożercom precz?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- -

Doprawdy, dzisiejsze doniesienia o złożeniu przez stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita doniesienia do prokuratury o rzekomym przestępstwie nawoływania do nienawiści na tle rasowym przez tygodnik ANGORA, napełniają mnie pewnością co do tragicznej kondycji umysłowej durniów ją tworzących.

Państwu tolerancjonistom nie podoba się satyryczny obrazek ilustrujący artykuł o restytucji pożydowskiego mienia, opublikowany we wspomnianym tygodniku, i ukazujący dwóch żydów - ojca i syna - stojących przez Pałacem im. Stalina. I tu bomba - nie dość, że satyryk ośmielił się "narysować" żyda na stojąco, a nie na kolanach, to jeszcze dodał dymek z wpisem "SYNU, TO WSZYSTKO KIEDYŚ BĘDZIE TWOJE!".

Otóż jest to ponoć nazistowskie w swej istocie (słowa pana prawnika ze stowarzyszenia) nawoływanie do przemocy rasowej i odwoływanie się do stereotypów. Jak gdyby nie istniały niezliczone wypowiedzi tuzów międzynarodowego żydostwa o rzucaniu Polski na kolana, wykupywaniu, odzyskiwaniu majątków i wydojeniu okrągłych 65 mld dolarów od ssących antysemityzm z mlekiem matki żydożerczych wyrywaczy złotych zębów znad Wisły.

Nie wiem, co czuję. Z jednej strony pożytecznych idiotów ci u nas dostatek - tych trzeba z szyderstwem i stanowczością tępić jak robactwo. Ci mnie śmieszą. Z drugiej strony - do bezradnej rozpaczy przeradzającej się w furię doprowadza mnie rosnący wpływ totalistów spod znaku tzw. postępowej tolerancji na życie publiczne. Mają media, mają kasę, ałtorytety na zawołanie i lepią tę społeczną postsowiecką plastelinę z leniwą, acz konsekwentną zaciętością, której tak dramatycznie brakuje wszelkiemu konserwatywnemu prawactwu. Nie tylko w Polsce.

Mam nadzieję, że prokuratura odpowiednio sformułuje umorzenie  - ostali się tam chyba jeszcze normalni ludzie? Tam, znaczy się, w prokuraturze?

KOMENTARZE

 • @
  Nie wiem jakie intencje ma Agora. Gdyby nie ten wpis na górze o żądaniach żydowskich to pomyśleć można że to ma być żart w drugą stronę.

  No, wiadomo że Agora jest dość antypolska. Uznaje widać jednak że trzeba się uwiarygodnić bo te informacje niedługo będą powszechne. Choć ten pałac koszmarny to niewiele i trochę śmiesznie.

  A może jakiś autoantysemityzm Angory? Nie wiem jacy oni tam są, ale można wątpić by było inaczej.
 • zawsze będą na nas skakać
  taką mają filozofię życiową. a jak nie wygrają w sądzie, to stworzą organizacje terrorystyczne, które będą rzucać w nas kamieniami i koktajlami mołotowa tak jak przed wojną ;)))

  a my jeszcze walczymy za nich na całym świecie, jako przygłupy jakoweś...
 • Akurat tę stalinowską budowlę oddałbym każdemu...
  * * *
  Pod warunkiem, że rozbierze do fundamentów i gdzieś sobie wywiezie tę bolszecką pętlę dławiącą i nadzorującą całe centrum Warszawy...

  *
 • @ Autor
  Tam?! Gdzie?!
  Przecież niedawno Seremet poinstruował swój organ, że należy ze szczególną starannością ścigać "antysemityzm".
  Zerknijcie do Michalkiewicza - pisał o tym nie tak dawno.
 • @CyprianPolak
  "Nie wiem jakie intencje ma Agora."
  Angora, agorze od dawna stoi źdźbłem w oku swym nakładem.
  Masz odpowiedź..
  Metody, jak metody iście ickowe..
 • @CyprianPolak
  No jest. Tym bardziej dziwi atak durniów na "swoich".

  Ja właśnie z powodu prostackiego stylu ANGORY przestałem ją czytać. wystarczy zajrzeć na felietony i komentarze podpisywane przez panów z kabaretu Szpak (takich dwóch, jeden chudy, drugi gruby, obaj brodaci).

  Dosłownie rejony Urbana.
 • @sosenkowski
  Bo Polska to najwięrniejszy przyjaciel Izraela. Płemieł sam to powiedział. Niedawno...
 • @Alligator
  No, ja bym tego tak ostro nie ujął.

  Ale racja jest w jednym - gdy hucpę i ordynarny przekręt nazwiesz po imieniu, to cię "ludzie rozumni i na poziomie" zmieszają z gnojem.

  Do imentu.

  Może dlatego, że to nie z ich podatków te miliardy będą oddawane...
 • @Andy-aandy
  To zupełnie inna kwestia. Fakt, paskudne to. Istny Pekin.

  Ale czemu oddawać to akurat przysłowiowemu "ickowi"?
 • @KOSSOBOR
  Co tu dodać?
 • @Aladar
  Serio? Cały hektar w centrum Wawy ojcu i synowi z okładki?
 • @Torin
  A odpierdoliliby się z tym swoim urojonym antysemityzmem. Nie?

  Nie mają pojęcia co to jest prawdziwy antysemityzm. Minęło tylko 70 lat, a już skleroza dopada. I to niby MY zapominamy jakim piekłem był holokaust?
 • @Aladar
  A czemu... Mi tam się podoba.
  Taki wysoki :D)))
 • @MisQot
  Mi się zdaje, że to nie będzie wszystko:
  http://spiritolibero.nowyekran.pl/post/10140,zydzi-zazadaja-wkrotce-kolejnych-65-mld
 • @Aladar
  Ale "pałac" to rodzaj męski...
  Gdyby to miała być np. "kamienica" to co innego.
  Ja też wolę małe i zgrabne :D))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY