Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
65 postów 881 komentarzy

Lewackie trolle i mendy w EKRANIE.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie wiem jak reszta ekranowiczów, ale ja jestem wściekły na tego, kto dał kod umożliwiający zalogowanie się w Ekranie znanemu dobrze z Salonu24 trollowi - Jarosławowi Kozakowi. Do tej pory ten głupek zdążył popełnić trzy notki, z czego w jednej z nich zdążył promować innego onetowego półgłówka - Adama Stanica.

Wydawało mi się, że Ekran powinien trzymać jakiś minimalny poziom, że nie mają tu wstępu prymitywy spod znaku Goebbelsa, Urbana i Pawki Morozowa. A jednak...

Kto następny? Middlefinger, Pandada, Renata Radziecka-Stalinowska, Azrael, Mr Off, Matejczyk, Robred, Mikołaj Sobczak z Gdańska? Reszta tej salonowej relatywistycznej, lewackiej hołoty ze świątyni Antypisa?

Mnie bynajmniej nie chodzi o zakazywanie wstępu inaczej myślącym. Mnie chodzi o szacunek do fundamentalnych zasad moralnych i etycznych.

Łazarzu, niepotrzebny jest drugi Salon24! Jeden wystarcza aż nadto.

KOMENTARZE

 • @moraine
  CHyba nie rozumiem?

  "Bez cenzury" ma polegać na tym, ze pozwalamy na logowanie się w Ekranie byle ciulowi potrafiącemu stukać w klawiaturę?
 • @moraine
  Przecież notki tego człowieka to przepisane z forów onetu wpisy troli. Zarzuty bez argumentów i dowodów. Żadnego uzasadnienia i sam jad.
 • MisQot i inni
  Troll został zgłoszony, troll jest pod lupą.

  Kochani: Nie karmcie trola!!

  Jednak, cenzury na NE nie ma, nawet w jego przypadku. Jedyne co będzie moderowane, to bluzgi pod adresem innych użytkowników, czy w notce, czy w komentarzach.

  W pewnym momencie zaproszeń nie będzie, są one tylko na okres początkowy, i trzeba sobie będzie z trolami tłumnie walącymi do bram sobie radzić.

  Jeszcze raz proszę, ignorujcie i monitorujcie wszelkie nadużycia trolla. Trollstwo samo zawiera nasiona własnego zniszczenia.
 • @moraine
  A "poziom"? Nic ma nie znaczyć to określenie dla redaktora naczelnego nEkranu?
 • @moraine
  Moraine, Kozak to JEST troll. Udowodnił to w Salonie.

  Są setki blogerów/komentatorów o innych pogladach, z którymi da się prowadzić dysputy.

  Po co tutaj kolejna Rudecka, Pandada, Quasi czy Miko Sobczak z Gdańska? Jaką wartość ma ich trolling i rozbijanie dyskusji prymitywną sofistyką?
 • @moraine
  No ale wg tej logiki tutaj bloga założą za tydzień Palikot i Rudecka - I CO, BĘDĄ WISIEĆ NA SG!?

  To po co było wychodzić z Salonu?
 • @moraine - DAWNO TO MÓWIĘ!!!
  Informacja najsampierw a blogowania mniej!
 • @MisQot
  Spokojnie. Po pierwsze nie wchodzic i nie pisac na szmelc24. Strasznie bym chciał zobaczyć minę Jankego.
 • @MisQot
  "To po co było wychodzić z Salonu?"

  Po to, aby nie były cenzurowane nieprzychylne rządowi ciemniaków opinie. Przecież sprzeciw wobec s24 polega właśnie na tym, że s24 i p. Janke się staczają ku tubie rządowej, cenzurują rzeczy, w których nie ma wulgaryzmów i nie są trollowaniem, bo boją się, że gangsterzy z PO zamkną im salon, w ramach swojej ciemniackiej polityki, którą coraz otwarciej zapowiadają, grzebania brudnymi paluchami w necie. PiS zresztą do nich dołącza, nie wiem czemu.
 • @MisQot
  Oni tu nie przyjdą, bo tu nie będą uprzywilejowani, a jeśli już, to polecą z SG z prędkością meteorytu. Trwa detox od miazmatów, ale miazmatów nie da się uniknąć bez popadnięcia w gettowość.

  No i w Ekranie nie będziesz zwijany i nie będzie tu lubczasopism. Będą za to fora i inne bajery.
 • @moraine
  popieram MisQota.
 • @moraine
  wolny rynek, to hipostaza.
 • @MisQot
  Nie wchodzić, nie czytać, nie komentować! Od czasu do czasu nitka dla niezorientowanych (ew. komentarz). Może warto by zrobić zakładkę z listą onetowców/GWnoforowców.

  Osobiście nie jestem tak znowu bardzo przeciw cenzurze anty-GWnianej. Łazarz myśli na razie inaczej. Zobaczymy, jak długo ;-)
 • @carcajou
  Carca, własnie tego bym oczekiwał, że ktoś w Was bedzie kontrolował, by na SG te trolle - jesli już tu muszą być (niestety) - przelatywały jak meteory w sierpniową noc.

  Urządźmy im specyficzną piwnicę, w której zdechną z głodu.

  A co do S24 - ja wiem dobrze, pocośmy stamtąd poszli. Ale miałem w sobie naiwną wiarę, że to barachło za nami nie pójdzie.

  Ergo - pilnujmy/pilnujcie, żeby oni byli w Ekranie prawie CAŁKOWICIE NIEWIDOCZNI.

  Mam wiare, ze wiecie tam w Administracji, co robicie ;-)
 • @moraine
  Ja isę nie domagam wieszania mnie na szczycie - czy w ogóle - na SG.

  Ja tylko nie chcę ICH tam widzieć. Tych wszystkich świń.
 • @laleczka
  Dzięki ;-)
 • @Artur M. Nicpoń
  Dokładnie. Na papierze super, a w życiu...
 • @Sir Winston
  Trudne, bo człowiek od razu ma ochotę wejść i dać z liścia.

  Zakładka - dobry pomysł. Do tego może jakaś forma ogolenia łba, żeby z daleka było widać? Eeee, od razu zrobi się raban, że w getcie tez kazali Gwiazdę nosić...

  Pzdr.
 • @mustrum
  Cóż, kto sieje wiatr zbierze burzę :)

  Na razie jedno wejście trolla spowodowało dokładnie to czego sobie życzą trolle: wszyscy zajmują się nim, a nie sprawami ważnymi.

  Rejestrując sie na nowym Ekranie miałem nadzieję- teraz widać że płonną - iż nie będę musiał przestawać z indywiduami typu w tej notce wymenionego, RRK, middlefingerów etc.etc.
  To byłoby wskazane nawet ze względów czysto estetycznych. Tymczasem...

  Tymczasem Administracja jak na razie (jeśli dobrze widzę) nie udostępniła nawet narzędzi które są dostępne na S24- np. zablokowania danego osobnika tak, żeby nie mógł komentować na blogu, jeśli jego autor sobie tego nie życzy.

  Panowie z Administracji: niedługo notki trolla (trolli) zajmą Wam (nam) połowę portalu. Nie będziecie (-my) mieli czasu na nic innego, tylko opędzanie się od trolla (trolli).
  Mam nadzieję że wtedy zmienicie zdanie.

  Tylko żałuję że będzie to mocno spóźnione.

  Na dzień dzisiejszy witam w Salonie24 z kolorowymi obrazkami. Za to bez możliwości permanentnego blokowania trolli.
 • @moraine
  Mogę Pana zapewnić, że żądanie czystości nie jest godne potępienia.
  Natomiast godne potępienia jest rozwlekanie onetowego ścierwa po szanujących się portalach, i przyzwalanie na to.
  Gdybyśmy lubili tego rodzaju doznania, pewnie bylibyśmy na onecie. Nieprawdaż ?
 • @MisQot
  Popieram Pana.
 • @moraine
  :)
 • @Łażący Łazarz
  No, to mnie trochę uspokoiłeś.

  Zatem - zagryźć zęby i do dzieła zgodnie z zasadą "Za cholerę się z tobą nie zgadzam, ale oddam życie za twe prawo do głoszenia poglądów".

  Wymagające to, ale jeśli automaty są tak inteligentne, to po prostu trzeba dać im czas na zagłodzenie trolli.

  Dzięki ;-)
 • @Łażący Łazarz
  Dokładnie - to jest tekst techniczny i omawiamy w nim NASZE sprawy, niekoniecznie interesujące ogół gości EKRANU.

  Wybacz nam, maluczkim, niecierpliwość ;-P
 • @Marek Dąbrowski
  Rosnę w siłę ;-)
 • @moraine
  Swoją drogą widzę, ze kolega to wolnościowiec totalny, pełna gębą ;-)
 • @MisQot
  Nie administruję, tylko bywa że spotykam się z Łazarzem i rozmawiamy.

  Osobiście miałem inny pomysł na to co się powinno znaleźć na SG, ale chyba by ci się to nie spodobało:)

  Pomysł polega na realizowaniu (za wyjątkiem samej góry) tzw. woli większości. Jednak by wolę tą realizować trzeba mieć stosowne narzędzie (wiem, ze takie będzie lecz mam wątpliwości, czy zostanie, i na pewno nie od razu, w ten sposób wykorzystane) oraz odpowiednio uświadomionych (w korzystaniu z tego narzędzia) blogerów i komentatorów. To tak jak z bronią - można ją dać tym, co umieją się nią posługiwać - inaczej byłby wielki chaos, a na to NE na debiucie nie może sobie pozwolić.

  Pomijam fakt, ze dzięki temu narzędziu można by tzw. "cenzurę" adminów sprowadzić do cenzury większości (z pewnymi obostrzeniami, nie będę tego rozwlekać). Wtedy już nikt by nie mógłby mieć żadnych pretensji do administracji, bo to ludzie w swoich wyborach bezpośrednich (z pominięciem algorytmu: komentarze, klikalność i być może ocena w skali 1-10) decydowaliby co i jak długo "wisi", a kto dostaje kopa, inne tego typu.

  Rozmarzyłem się, prawda? Ale powoli :) Gdyby takie narzędzie zrobić (odpowiednio poustawiać siłę głosu w stosunku np. 2 do 1: blogerzy ze stażem - bez stażu, to można by, czego jestem zwolennikiem, całkowicie bezpiecznie, podkreślam bezpiecznie, otworzyć Ekran)

  Wtedy nie byłoby zarzutów o stronniczość, a blogerzy stażowi oglądaliby RRK tylko wtedy, o ile sami sobie tego "zażyczyli" nie głosując lub, tak jak jest to z grubsza ustawione, komentując zapamiętle na jej blogu.
 • @carcajou
  o dobrze,że tu jesteś to może mi odpowiesz na pytanie-czy jest "sygnalizacja" o wiadomości w poczcie wewn.
 • @laleczka
  Wiem że to się krzaczy bo chyba już ktoś o tym pisał, wiem też, że są ferie. Resztę sobie dopowiedz.
 • @carcajou
  Jedno pytanie techniczne - jak zmienić maila, na którego mają przychodzić powiadomienia o komentach etc.

  Ten, który podałem przy rejestracji służy mi do innych celów...
 • @carcajou
  Takie narzędzie miała demokracja ateńska:

  Jak podaje Arystoteles w "Ustroju politycznym Aten", prawo ostracyzmu zostało stworzone przez Klejstenesa ok. 508 p.n.e. w Atenach. Było ono wymierzone w zwolenników wygnanego wcześniej Hippiasza, którzy mogli podjąć próby przywrócenia dyktatury, przez 20 lat jednak nie skorzystano z niej ani razu. Fakt ten skłonił historyków do wniosku, że prawo ostracyzmu naprawdę powstało dopiero wkrótce po bitwie pod Maratonem (490 p.n.e.), a później, niezgodnie z prawdą, zostało przypisane Klejstenesowi.

  Procedura głosowania [edytuj]
  Głosowanie odbywało się na ateńskiej agorze raz do roku podczas szóstej prytanii. Wówczas eklezja rozpatrywała sprawę ostracyzmu: na wiosennym zgromadzeniu ludowym zapytywano, czy nie ma wśród obywateli nikogo podejrzanego o chęć przywłaszczenia sobie władzy i odbywało się głosowanie, czy ma odbyć się ostracyzm – bez podawania imion tych, których miałby dotyczyć. W razie twierdzącej odpowiedzi zwoływano 6 miesięcy później „ostrakoforię", specjalne zgromadzenie na agorze, któremu przewodniczyło dziewięciu archontów. Wtedy każdy z obywateli pisał na glinianej skorupie nazwisko jednego obywatela, o którym sądził, że zagraża państwu, a następnie zanosił ją do specjalnego miejsca na agorze, otoczonego ogrodzeniem. Tam archonci przeliczali głosy, odkładając skorupy z poszczególnymi imionami osobno. Głosowanie miało charakter tajny, a urzędnicy pilnowali, aby nikt nie wrzucił więcej niż jedną skorupę. Aby przeprowadzić ostracyzm niezbędna było zebranie 6000 głosów obywateli biorących udział w zgromadzeniu. Jeżeli padło 6000 głosów, osoba, która dostała najwięcej (zasada większości względnej), musiała w ciągu 10 dni opuścić miasto.
 • @R.Zaleski
  Tia, coś w tym stylu. Wiem że Łazarz to rozważa.
 • @MisQot
  To już temat na:
  administracja@nowyekran.pl
 • @R.Zaleski
  Siła głosu lub 2 razy większa pula głosów. Nie np. 5 lecz 10 - UP or DOWN. Plus inne tego typu. Chcesz, to ci to wyślę na maila.
 • też miałem nadzieję, że tu nie będzie bolszewickiej propagandy
  jedna tow. Kozak ze swoją nienawiścią do Macierewicza wylądował teraz na III miejscu na SG...

  Czyżby rację mieli ci. którzy pisali — że zaczynanie pracy portalu od wywiadu z tow. Wileckim może... źle wróżyć blogerom?
 • dobór tekstów na SG
  intersariusz @Ciri @inni 16:57

  Nie udało mi się onegdaj porozumieć z ŁŁ na ten temat, a korzyści z algorytmu są trochę przeceniane. Nie jest to prosta sprawa, ponadto, może przyczynić się do końca nE, bo na marginesie znajdzie się niesłusznie wielu autorów, tak jak obecnie na s24 wielu jest niesłusznie zasłanianych.

  Działaniem wspomagającym byłoby wbogacenie nawigacji i indywidualizacji.

  Zawsze postulowałem, aby cenzorem był sam dla siebie czytelnik, a nie administrator.

  Największym niebezpieczeństwem jest przekształcenie się "promocyjnych kółek" w elitę podobną do dzisiejszej elity politycznej Polski.
 • strona główna i trole
  interesariusz @Łażący Łazarz 16:58

  Niestety, algorytm popularności wyrzuci za burtę nie tylko troli.

  Aby powtórzyć to, co powinno się zapalać jako objaśnienia nagłówków strony główne:

  lewa szpalta, "autorzy dziś proponują", jest porządkowana według oglądalności ? czego, notatek czy autorów, nazwa wskazuje, że według popularności autorów, pytanko, a jak szybko dana notka traci pozycję w związku ze starzeniem się A?

  prawa górna, czyli ta z suwaczkiem na ekran "full HD", to atomat, umieszcza według czego ? świeżości ?
 • płonne nadzieje przebywania w dobrym towarzystwie
  interesariusz @Marek Dąbrowski 17:06

  Mi osobiście trole nie za bardzo przeszkadzają, ścierpię ich, dla wolności słowa, i potrafię się zachować w ich obecności, mam nadzieję, szkoda, że nie wszyscy są zdolni zachować stoicki spokój.

  Narzędzia, jak twierdzi ŁŁ są w przygotowaniu, tyle tylko, że opracowywane w jakimś dobranej grupie osób, a nie publicznie. A szkoda.
 • "Komentarze to nie wszystko...Admin będzie miał cos do powiedzenia ... wewnetrzny dla NE tekst "
  interesariusz @Łażący Łazarz 17:12

  nie wiem czy słusznie, ale gdzie jest takie forum, do dyskutowanie spraw wewnętrznych dla nE ?

  Jak wysłałem do administracji uwagi do regulaminu, to nawet nikt nie kliknął, że wyświetlił sobie na ekranie tekst, nie mówiąc już o krótkiej odpowiedzi, że wszystkie moje propozycje są do chrzanu.
 • "co się powinno znaleźć na SG - wola większości, co i jak długo wisi"
  interesariusz @carcajou 17:18

  To jest tylko jedna strona medalu, nie mówiąc o tym, że algorytm powinien być przemyślany.

  Ale o górze SG ma decydować redaktor.

  O reszcie SG ma decydować większość.

  A o czym ma decydować czytelnik ?

  O tym niestety milczycie.

  No to wróćmy do większości. Jeśli ma się liczyć oglądalność, to musi domyślnie funkcjonować "notka nie czytana", jeśli czytelnik nie potwierdzi przeczytania.
 • ileż to ja się tego czorta naszukałem
  interesariusz 17:30 @Andy-aandy xx:yy

  żeby skontatować, o kim mowa,
  szczęście, że jest spis autorów i JK występuje pod swoim? imieniem.
 • @interesariusz
  interesariusz 17:43 @interesariusz 17:30

  oczywiśnie JK to nie JK.
 • Lewackie trolle i mendy
  interesariusz 17:58 @interesariusz 17:30

  Uff, przeczytałem produjcję tego pana w nE, i jak widzę nie jest groźny, bo nie sili się na żadne podstępne tytuły, wprost przeciwnie, tytuł dokładnie zapowiada treść, i wszyscy, co go przeczytali, to moim zdaniem masochiści, którzy... no właśnie co, może mi podpowiecie,

  tak samo jak wyjaśnicie, rozumiem że menda, ale dlaczego lewacka ?
 • @interesariusz
  Algorytm jest w fazie testów - jest to algorytm, z tego co wiem, autorski, Łazarza. Czytelnik decyduje klikając w notki (klikalność), komentując (pewnie za jakiś czas będzie to możliwe bez kodów), oceniając w skali np. 1-10 (nie wiem czy to będzie). Pełny algorytm Łazarza to ww. 3 składowe.

  Notka "nie czytana" to ta która jw. Ze względu na niszowość niektórych godnych czytania problematyk postulowałem, by niszowe tematy były traktowane inaczej - czy tak będzie, jest (robota adminów) nie umiem powiedzieć, bo nie analizuję zagadnienia.
 • "Wciąż to testujemy, po 3 tygodniach będę wiedział wszystko."
  interesariusz 19:14 @Łażący Łazarz xx.yy

  "to" to znaczy co ?

  Sam widzisz, albo powiązania, albo chociaż przytoczenie czasu komentarza, na który się odpowiada.
 • @carcajou
  Nie bawcie się w żadne skomplikowane algorytmy wyswietlania treści na tak zbudowanej stronie bo to raczej nic nie da. Zawsze będą niezadowoleni a przy okazji stracą na tym autorzy, którzy pisują w niszowych kategoriach albo gdzie tematyka jest wyspecjalizowana. Proponuję niesmiało zostawić to tak jak jest: lewa kolumna - karuzela 24godz, środek - lekki algorytm ale oparty wyłącznie na ocenach lub ulubione/blacklista, prawa kolumna -najnowsze, najnowsze w kategorii, oraz najnowsze komentarze.
 • @misqot
  Proszę, nie obrażaj mend ...
  Przez niektórych są one zwane motylami miłości :)
 • "fajne, jutro wprowadzamy"
  interesariusz 19:19 @Łażący Łazarz po 19:xx

  Mój drogi, publicznie chyba nie będziemy się przerzucać na prawdy,

  twój ostatni list do mnie 25 stycznia 2011 18:34
  mój list do administracji 31 stycznia 2011 16:56

  kierowany był według informacji do administracji, a nie do Ciebie, ja nie wiem, ilu osobowa jest.

  Jak jest żądanie potwierdzenia odbioru w liście, to wypada kliknąć, że się list wyświetliło, a nie skasowało bez czytania, no chyba, że ktoś się wstydzi, że przeczytał, bo nie wie, co odpowiedzieć.

  Jak ja zrozumiałem, twoja przytoczona wypowiedź dotyczyła kwestii wypowiadanych publicznie, a nie korespondencji na oficjalny adres administacji.

  Ja się nie indyczę tutaj o jakiekolwiek uznanie moich uwag do regulaminu, tylko o administracyjne traktowanie oficjalnej, zamówionej przez Was, korespondencji.

  Natomiast jeśli chodzi o regulamin, to rozumiem, że skomplikowanie prawa w RP jest takie, że nawet opinie autorytetów prawniczych są niemiarodajne.

  Ale przecież moje uwagi dotyczyły głownie tego, czego Ty sam chcesz, i czym sam możesz decydować, dając wytyczne prawnikom.

  Ufff, może oderwę się od innych zajęć i popełnię jakąś nową notatkę/i z serii nE.
 • @Łażący Łazarz
  o! korzystajac z tego,że tu jesteś zapytam jeszcze - przewiduje się zakładeczkę pt."plotexy" ?:)
 • @horsefish
  pięknie napisane

  pozdrawiam
 • @Łażący Łazarz
  "Andy, Nowy Ekran chce przejąć nieprzekonanych, wiec musimy mieć starcia i nie możemy cenzurować za przekonania. Nawet wPolityce nie cenzuruje komentów."

  Grunt abyście nie popełnili tych samych błędów co S24.
 • @interesariusz
  Zaręczam że jeśli przeczytałby Pan świństwa które ten troll mnożył na S24 w sprawie stanu upojenia alkoholowego ś.p. gen. Błasika, Pański stoicki spokój, którym się Pan tu tak publicznie szczyci, szybko by się ulotnił.

  Chyba że by Panu to nie przeszkadzało. W imię wolności słowa, ma się rozumieć.
 • "Pański stoicki spokój szybko by się ulotnił."
  interesariusz 20:48 @Marek Dąbrowski

  proponuję przeczytać mój komentarz z 17:58
 • @BGM-109
  Mam bardzo podobne zdanie co ty - nie komplikować :) Ale jak "nie komplikować" to już zupełnie inna rozmowa :)
 • @rotmistrz
  Tak, ale czuję przez skórę, ze to będzie nie wykonalne technicznie. Dla każdego blogera inne oglądy - popieram lecz wątpię.
 • @interesariusz
  "Mi osobiście trole nie za bardzo przeszkadzają, ścierpię ich, dla wolności słowa"

  Ten komentarz czy inny?
  Bo ten w zasadzie załatwia sprawę.
 • Ten komentarz czy inny?
  interesariusz 21:02 @Marek Dąbrowski xx:yy

  Jak w nE nie ma jeszcze wielu funkcji, to pomóżmy sobie sami

  ostatni format mojego poszerzonego nagłówka to

  ja, czas pisania, do kogo, czas jego wypowiedzi do której się odnoszę

  z 17:58 są Lewackie trolle i mendy
 • @interesariusz
  OK. Godzina:21:23.

  Ad rem.
  To zdanie, które Pan wszak napisał, a ja zacytowałem, z mojej strony kończy dyskusję.
  Obawiam się że nie zna Pan pełnej twórczości tego trolla na S24, zanim został z niego usunięty pod pierwszym nazwiskiem (później miał jeszcze jedno i też wyfrunął, teraz ma chyba trzecie).
  Ale bynajmniej nie będę Panu nic cytował, przekonywał, nic w tym stylu.

  Nie mam zamiaru babrać sie w g****e. Nawet w imię "wolności słowa".

  Żeby było jasne: on jest pierwszy, ale nie jedyny, i nie ostatni. Jeśli Użytkownicy NE będą zgadzali się na to, aby ktoś *** im na głowy w imię "wolności" tego lub owego,to muszą też nauczyć się udawać, że to deszcz pada.

  Ale to będzie ich wybór.
  Mnie nic do tego.

  To zaś czy troll jest lewacki, czy prawacki, czyli jego klasyfikację, a następnie argumentację za lub przeciw jego lewackości lub prawackości,jak również ewentualną dyskusję czy w ogóle jest trollem, czy po prostu miał trudne dzieciństwo i do szkoły pod górkę, pozostawiam bezpośrednio zainteresowanym tematem.

  EOT.
 • Misqot
  Dobry troll to "martwy" troll.
  "Martwy" troll to troll olany, nieczytany, nieklikany i daj Boże zapomniany przez ludzi i historię.

  Piszę "martwy" by nie nawoływać do prostych skojarzeń. Jeszcze się znajdzie jakiś oszołom lub głupek i zacznie antytrollować na całego a wyjdzie na to, że to reakcjoniści z NE nawoływali do waśni w tym ja na czele.

  Pozdrawiam
 • @all
  należy zdefiniować trola i trolowanie, tak, by było prosto wykrywalne, apolityczne i usuwalne. Jak to juz ktoś, gdzieś napisał przy okazji tego tematu: nie pozwólmy w imę choro pojetej wolności, by srano ludziom na głowy!
  pozdrawiam
 • @all
  była umowa,że tam nie komentujemy i co, ano nico, nawet eska tam poleciała:)
  To chory człowiek, od rana chyba z 7 notek wyprodukował i cały dzien bryluje na SG:)
 • " zostawić to tak jak jest"
  interesariusz 23:04 @BGM-109

  "Nie bawcie się w żadne skomplikowane algorytmy wyswietlania treści na tak zbudowanej stronie bo to raczej nic nie da. Zawsze będą niezadowoleni a przy okazji stracą na tym autorzy, którzy pisują w niszowych kategoriach albo gdzie tematyka jest wyspecjalizowana. Proponuję niesmiało zostawić to tak jak jest: lewa kolumna - karuzela 24godz, środek - lekki algorytm ale oparty wyłącznie na ocenach lub ulubione/blacklista, prawa kolumna -najnowsze, najnowsze w kategorii, oraz najnowsze komentarze."

  Jesteś pewny, że tak jest, jak widzę, to z lewej są oba zaszczycone komentarzami notatki tego Pana, o jakim mowa, a mój apel nigdzie się nie pojawia

  no to reklamuję go tu
  gąrący temat: nowy ekran, apel do ...
 • @Łażący Łazarz
  Łazarzu, nie przepraszaj do diabła ;-)

  Czy ty rozumiesz, ze ja po raz pierwzy od czterech miesięcy znowu bloguję? PRZEZ CIEBIE ;-)
 • @Ciri
  Zasady muszą, poza tym co napisałaś, być także zorganizowane na innym poziomie - informatycznym. Inaczej trolle zohydzą nam życie, a to przecie nasze królestwo, nie? :)
 • @moraine
  "Nie widze zadnego problemu gdyby zalogował się tutaj Palikot, a nawet Urban."

  A Barbur i "zgłoś do usunięcia"? :D)))
  Pozdro.
 • @Ciri
  O jaką listę do diaska chodzi?!?
 • @laleczka
  "przewiduje się zakładeczkę pt."plotexy" ?:)

  Od tego to już Pudelek jest...
 • @SpiritoLibero
  na Pudelku nie poplotkuję o niejakim SpritoLibero bo go nikt nie zna:)
 • @laleczka
  Ale założę się, że "laleczkę" znają hehehehehe

  Tylko nie bardzo rozumiem dlaczego akurat mnie się czepiasz? Każdy ma prawo pisać, nie? Jeden trochę lepiej, drugi trochę gorzej...
  Ja mam właśnie zamiar zdobyć na Nowym Ekranie blogerskie szlify. Ma nadzieję, że osóbka tak dowcipna, miła i kompetentna jak Ty podzieli się ze mną swoją wiedzą. Np. dając jakiś merytoryczny komentarz pod jakąś notką, która spłodziłem w pocie czoła :)
  Ale Ty pewnie nie znajdziesz czasu dla takiego żuczka jak ja...

  PS. A Ty swojego bloga masz na Pudelku właśnie? (bo tutaj nic nie znalazłem..:(
 • Autor ,
  Witam na Nowym Ekranie.

  Pozdrawiam,
  Mikołaj Sobczak

  P.S. Nie jestem lewackim trollem i mendą.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY