Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
65 postów 881 komentarzy

Złodziejska, plemienna hucpa.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak donosi "Rzepa", amerykańskie organizacje żydowskie znów domagają się od Obamy pomocy w odzyskaniu majątków ofiar Zagłady.

"Prosimy Obamę, by podniósł w rozmowach z polskim rządem kwestię podstawowej sprawiedliwości. Ukradzione mienie musi być zwrócone.- powiedział "Rz"  dyrektor generalny Światowej Organizacji ds. Restytucji Mienia Żydowskiego David Peleg. "Niedopuszczalne byłoby to, żebyśmy się poddali i pozwolili polskiemu rządowi odziedziczyć mienie żydowskich rodzin zamordowanych na polskiej ziemi!" - to z kolei słowa  Jehudy Evron, szefa innej żydowskiej organizacji, Komisji ds. Restytucji Mienia Ofiar Holokaustu. Wbrew wszelkim zasadom prawa międzynarodowego i krajowego ci ludzie wciąż, z konsekwencją godną lepszej sprawy domagają się od nas wszystkich rzekomo im należnych pieniędzy nie na gruncie prawa, lecz plemiennej przynależności. Hucpa hucpę pogania.

Jestem w trakcie oglądania dokumentu "Defamation"  (pol. "Zniesławienie") - filmu młodego izraelskiego filmowca o nazwisku Yoav Shamir, bezwzględnie odzierającego z mitów "przemysł Holocaust" i politykę historyczną środowisk żydowskich. Polecam, jest w odcinkach na YouTube, choć ponoć regularnie jest z internetu usuwany. Włosy stają dęba na widok bredni, jakie cynicznie sączone są do głów młodym Żydom przed przyjazdem do Polski - szczególnie my powinniśmy to zobaczyć. Cały mechanizm i filozofia wychowawcza sprowadza się dokładnie do tego samego, co robił Hitler z dzieciakami w Hitlerjugend. Doprawdy szokujący film i szokujące sceny.

Wiążąc oba wątki przyznam, że jestem wręcz rozsierdzony bezczelnością środowisk żydowskich en masse. O ile roszczenia finansowe organizacji nie mających nic wspólnego z polskimi Żydami zabitymi w Shoah jestem w stanie wytłumaczyć zwykłą, acz chorobliwą ludzką chciwością, to nie chcę i nie potrafię przejść do porządku dziennego nad nazistowskimi w swej istocie metodami kształtowania kolejnych pokoleń izraelskiej młodzieży. W skrócie - od wielu dziesiątków lat młodzi Żydzi są programowo wychowywani wg najgorszych wzorców i talmudycznych zasad, przeciwstawiających awangardę ludzkości, czyli Żydów, bezwartościowym zwierzętom, czyli gojom. Przy czym goj gojowi nierówny, a najpodlejszym pośród nich wydaje się być Polak.

Zresztą, każdy się może przekonać na własne oczy oglądając "Defamation". Widok dyrektorów z ADL (Anti-Defamation League), którzy świecąc oczami przeglądają listę zgłoszeń rzekomych ekscesów antysemickich z poprzedzającyh kilku tygodni, na którą składają się w ogromnej większości skargi np. na odmowę udzielenia dnia wolnego Żydowi przez pracodawcę. Kpina w żywe oczy. Na własne oczy widać, że obecny urojony, mityczny "antysemityzm" to najzwyczajniejsza w świecie pała, którą Żydzi leją gojów ile wlezie.

Najmocniej w filmie brzmią słowa babki twórcy dokumentu, która bez ogródek mówi o amerykańskich Żydach i ich bezrozumnej chciwości rzeczy, za które w Polsce kończy się jak dr Ratajczak... No, ale jak tu starą, mądrą Żydówkę oskarżyć o antysemityzm?

I nie wierz tu człowieku w teorie spiskowe...

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY