Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
65 postów 881 komentarzy

Różnica między stolcem Dyzmy a stolcem...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

No i wszystko wskazuje na to, że piastują- cy za zgodą odurniałego narodu funkcję rezydenta wąsaty imć Dyzma ze WSI her- bu Pusta Taczka scykorzył.

Właściwie w ogóle nie jestem zaskoczony decyzją p. rezydenta o wyznaczeniu jednodniowych wyborów na 9. października tego roku. Mimo pokrętnego tłumaczenia, że taką decyzję mąż swej Dziadzi podjął na podstawie wątpliwości natury konstytucyjnej (wskazywanych od dawna przez PiS!), mimo początkowych buńczucznych wypowiedzi co poniektórych bonzów z PO i samego Komorowskiego wyraźnie widać, że ekspercko-prawnicza rzeczywistość okazała się dramatycznie dla stowarzyszenia dyzmów nieubłagana.

Jeśli dobrze pamiętam, nową ordynację - wprowadzającą możliwość dwudniowych wyborów - do Trybunału Konstytucyjnego wysłali Państwo z PiSu. Jeśli kamaryla spod znaku Słoneczka Peru byłaby pewna odpowiedniego rozgrzania sędziów TK i pomyślnego dla siebie werdyktu, to chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie wierzy w jej wrodzoną powściągliwość i odrzucenie szansy ponownego upokorzenia znienawidzonych pisiorów?

Dupnik.

Nie wiedzieć czemu zadzwoniło mi w uszach to słowo. Teraz - gwarantuję - będziemy świadkami zachwalania jednodniowych wyborów przez tabuny peowskich baranów i swoistego intelektualnego salto mortale o 180 stopni.

Nie pierwszyzna dla ludzi o konstrukcji psychicznej wczesnego Winstona Smitha...

 

(zdjęcie pochodzi stąd - SE.pl)

KOMENTARZE

 • Moje myśli...
  Mąż swojej Dziadzi był przygotowywany na opozycjonistę.
  Został opozycjonistą za zgodą teściów z resortu siłowego.

  I tak latka zleciały.

  Po drodze przestał być hrabią, bo tytuł kradziony i sygnet z ręki zdjęty w pośpiechu.

  Jedynie co mu zostało to prorocze sny, że ktoś gdzieś poleci i to się wszystko zmieni oraz zdolność napisania i pokazania w internecie orędzia "W tych trudnych chwilach... " kilka godzin przed terminem...
 • @ MisQot
  jest różnica - w konsystencji.
 • I w ogóle jakiś taki... dyplomata się zrobił ostatnio ;-/
  Rozśmieszyło mnie jego :
  "Ze względu na uwarunkowania stworzone przez nierozstrzygnięcie kwestii zgodności czy niezgodności z konstytucją nowej ordynacji wyborczej i ustawy wprowadzającej przez Trybunał Konstytucyjny – to chciałem dziś zapowiedzieć, że będą to wybory jednodniowe."

  www.prezydent.pl

  Nad wyborami już się "zastanowił", teraz się "zastanawia" :
  "Jeżeli o odrzuceniu sprawozdania KRRiT zdecyduje teraz prezydent Bronisław Komorowski, kadencja wszystkich członków Rady wygaśnie w ciągu 14 dni od czwartkowego głosowania. A Rada zostanie powołana w nowym składzie. Decyzję w tej sprawie Bronisław Komorowski może podjąć jeszcze w tym tygodniu - zapowiedział prezydencki doradca do spraw historycznych Tomasz Nałęcz. - Co zrobi prezydent - naprawdę nie ma decyzji. Prezydent chce porozmawiać z klubami, no bo nie może przejść do porządku dziennego nad tym, że parlament ogromną, rzadko spotykaną większością w Sejmie i Senacie odrzucił te sprawozdania. "

  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110704&typ=po&id=po05.txt

  Ludzki, mądry pan....
  Aż się boję czy serce to wytrzyma.

  Pozdrawiam.
 • @contessa
  Jak mąż swojej żony ma klatę owłosioną, to serducho wytrzyma...
 • Proszę mi tu nie obrażać Nikodema Dyzmę, bo ten jegomość co wspomniał Pan w artykule, to mógłby uniego co najwyżej...
  ?? Cholera, no sam już nie wiem, coby mu Premier Nikodem Dyzma zaproponował, aby nie popsuł mu pozycji oraz reputacji w Rządzie :-)
 • @Kindow
  Pamiętam tą niewysjaśniona w żaden sposób i ordynarnie przemilczaną sprawę orędzia.

  A mąż Dziadzi?

  P. rezydent Pałacu Namiestnikowskiego Jedenastodniowy Magister Bronek Chrabia Komoruski herbu Pusta Taczka "tak się człowiek nazapierdala, ze nie ma czasu załadować" - oto moja definicja.

  Może gdzieś poleci, prawda?

  Więcej nie powiem, bo mi dziecko - w przeciwieństwie do naszych dzielnych chłopców z ABW - wstaje o 8mej. A i wieczór zbyt piekny, by marnowac go na opisywanie tego niedogolonego, ubecko skoligaconego zera.
 • @contessa
  Nic nie dodam.
 • @Aleksander
  Nie mam złych intencji. Fakt - Dyzma był przynajmniej inteligentny...
 • @tfur-ja
  ;-)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY