Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
65 postów 881 komentarzy

Kto wylansował tego durnia, Hypkiego?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Z niewiadomych przyczyn lans manipulan- ta, "eksperta lotniczego" Tomasza Hypkie- go, którego największym życiowym doko- naniem jest wydawanie magazynu o lotnic- twie, trwa w najlepsze.

Mimo wielomiesięcznego festiwalu kłamstw, pół- i nieprawd, manipulacji, wrzutek i oczywistej dezinformacji ze strony takich "ekspertów", mimo wielokrotnie udowodnionych kolejnymi wydarzeniami i dowodami matactw, wciąż w mediach salonowych trwa lans. W Onet dziś czytam:

"Tomasz Hypki, ekspert lotniczy, w rozmowie z Onet.pl zwraca uwagę na dwa "błędy w sztuce", których według niego miała się dopuścić Komisja ministra Jerzego Millera. Jakie? Wydawca "Skrzydlatej Polski" wskazuje: (1) przyjęcie założenia, że załoga nie miała zamiaru lądować i (2) przyjęcie założenia, że kapitan Tu-154M użył jednak przycisku "uchod"."

Okazuje się po raz kolejny, że jeśli fakty są sprzeczne z manipulanckimi teoriami, to tym gorzej dla faktów. To Hypki wraz z gnojkami w stylu Osieckiego od początku w niezliczonych i kolportowanych do porzygania w mediach mainstreamowych wypowiedziach wprowadzali w obieg oczywiste wrzutki i kłamstwa o wielokrotnych próbach lądowania, nieudowodnonych, wyimaginowanych naciskach pijanych generałów i pijanych prezydentów, lub o oszalałych, niedouczonych pilotach o mentalności przeciętnego 19-letniego skacowanego idioty w klekoczącym BMW. I po obaleniu ogromnej większości z tych "teorii" jedyną karą ich spotykającą  za krecią robotę jest... umożliwianie im dalszej dezinformacji!

Nawet nie próbuję tego zrozumieć, tylko reaguję. W sposób zdecydowanie mniej powściągliwy od Bronisława Wildsteina, jednak czymś Bronek musi się ode mnie różnić, prawda?

Szlag mnie trafia, że takie zasłużone mendy jak Hypki nigdy nie dostają od losu szansy na osobiste sprawdzenie swoich kompetencji w temacie katastrof lotniczych. Z drugiej strony - jakie telewizje "zaprzyjaźnione", tacy "eksperci. Kto ma rozum, niech używa.

A, zapomniałbym jeszcze o tym zasłużonym dla Tuska i ferajny, ciężkim messerszmicie dalekiego zasięgu:

Zagadka - jak ten pan oficer lotnictwa w rezerwie major Fiszer (frice fiszt frisze fisze) kiedykolwiek zmieścił się w kokpicie myśliwca?

 

 

KOMENTARZE

 • ekspert "na kursie i na ścieżce"
  Nieprzeciętny skurwiel. Kilkanaście lat temu, w duecie z innym specem wysokiej klasy - Łuczakiem, próbowali "rozrobić" prace nad haubicą samobieżną. Na tym też się zna. No, wyjątkowo żywotny i niebezpieczny insekt z wieloletnią praktyką, który cały czas kręci się, jak smród po gaciach wokół wszystkiego, co ma związek z bezpieczeństwem państwa. Stefcio "Piana" Niesiołowski może by coś zaradził, ale on po drugiej stronie barykady.
 • @zbych
  Tyś powiedział ;-)
 • Kto wylansował?
  Nie wiem ale patrz na wschód.
 • Ech..
  jatam na pierwszy rzut oka, rozróżniam myce od idioty.
 • re
  zapomniałeś o trzecim agencie ze wschodu:

  Edmundo Anodino Klichu
 • Czy takie zero może byc postawione do karnej odpowiedzialności
  za swoje kłamstwa mowa o tomaszu hybkim.Moim zdaniem rodziny ofiar zamachu stanu w Smoleńsku powinny podac takich "ekspertów na ruskim żołdzie"do sądu a jak to nie zmieni ich to do Strasburga.
 • @zbych
  Wczoraj znów w Trójce ten idiota był zaproszony.

  Nóż się w kieszeni otwiera. Idioci profesorów i pilotów do komisji lotniczych biorą, a starczyłby sam jeden tow. Hypki...
 • @cyborg59
  Casusus "profesora" Bartoszewskiego się kłania.

  On tez tylko nie zaprzecza pasowaniu na "prof."-a.
 • @R.Zaleski
  Ja to pisałem siedząc całą postacią na wschód.

  I pompują takiego "skurwiela" (copyright by Zbych) od 15 miesięcy, pompują.

  Może w końcu pęknie i sypnie wkoło cuchnącą padliną.
 • @Acontrario
  Nie zapomniałem. Właściwie ich - Klichów - jest dwóch, prawda?
 • @bolko1
  No ja właśnie jestem rzekonany, że nie. Przeciez mamy wolność słowa i każdy może teoretycznie mówić co chce - nawet jesli to celowa propaganda i dezinformacja.

  A jak już mówi to, co powinien mówić - to immunitet dożywotni ma zapewniony.

  Przecież to zero nie ma żadnych kompetencji do wypowiadania rzeczy, które mówi... Jest sekretarzem Państwowej Komisji Lotnictwa. SEKRETARZEM, czyli półgłówkiem od papierkowej roboty administracyjnej!!!
 • @
  Obaj panowie ze zdjęć chodzą na pasku d. WSI.
  Przy przeróżnych przetargach dla armii występują jako "eksperci" od sprzętu i technologii...W zakupach pośredniczyły firmy klony "chłopców z ferajny" z d. WSI...
  Byli wymieniani bodajże w "Raporcie z weryfikacji WSI" jako "niezależni eksperci"

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY